Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 04 czerwiec 2018 05:33

Sala MOK zmieni się w studio muzyczne

Napisane przez
Sala MOK zmieni się w studio muzyczne pixabay.com

Nowy sprzęt studyjny, warty kilkadziesiąt tysięcy złotych, posłuży na Zamku muzykom z powiatu suskiego.

Złożony przez Miejski Ośrodek Kultury-Zamek za pośrednictwem Stowarzyszenia LGD „Podbabiogórze” w sierpniu 2017 roku wniosek na realizację zadania pn. „Podniesienie standardu pracowni muzycznej Miejskiego Ośrodka Kultury – Zamek” z funduszy europejskich przeszedł pozytywnie wszystkie etapy oceny i otrzymał dofinansowanie w wysokości 63,63 procent kosztów kwalifikowanych brutto.

- W Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie została podpisana umowa, której przedmiotem jest kompleksowa modernizacja zamkowej pracowni w tym malowanie, wymiana oświetlenia oraz zakup wyposażenia i sprzętu studyjnego na potrzeby działających przy MOK – Zamek zespołów i grup muzycznych – poinformował Stanisław Lichosyt, burmistrz Suchej Beskidzkiej.

Całkowita wartość zadania wynosi 50 188 zł, z czego wysokość pozyskanego dofinansowania to kwota 31 934,00 zł. Pozostałe środki w wysokości 18 254 zł stanowią wkład własny, przekazany w formie dotacji celowej przez władze stolicy powiatu.

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaSala MOK zmieni się w studio muzyczne