Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 05 czerwiec 2018 06:18

Józef Brynkus z Kukiz'15 zaprasza. NOWY TERMIN SPOTKANIA

Wasze sprawy są moimi! Poseł Józef Brynkus zaprasza mieszkańców powiatu suskiego na spotkanie.

Po raz kolejny poseł na sejm dr hab. Józef Brynkus wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców i zaprasza na cykl spotkań, podczas których pragnie zaprezentować swoją pracę w parlamencie oraz pomóc obywatelom w rozwiązywaniu ich problemów.
Cykl takich spotkań organizowany był już na początku kadencji i pozwolił wielu mieszkańcom na przedstawienie istotnych dla nich spraw, a posłowi na podjęcie wielu inicjatyw i interwencji. Chociaż poseł prof. Józef Brynkus regularnie uczestniczy w wielu wydarzeniach społecznych i kulturalnych w regionie, podczas których spotyka się z mieszkańcami, jest przekonany, że warto także odwiedzić poszczególne powiaty specjalnie dla spotkań z ich mieszkańcami i przedyskutowania nurtujących ich spraw.
Dlatego już w środę 20 czerwca 2018 roku, w godz. 17-19 spotka się z mieszkańcami powiatu suskiego w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego.
Najaktywniejszy parlamentarzysta z okręgu 12 nie unika bezpośrednich spotkań z wyborcami. – Serdecznie zapraszam – mówi poseł Józef Brynkus. – Porozmawiajmy o naszych ważnych sprawach, zastanówmy się wspólnie, jak rozwiązać problemy, podejmijmy inicjatywy dla przyszłości naszych środowisk i małych ojczyzn – podkreśla nieugięty polityk Kukiz’15.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaJózef Brynkus z Kukiz'15 zaprasza. NOWY TERMIN SPOTKANIA