Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 05 czerwiec 2018 06:18

Józef Brynkus z Kukiz'15 zaprasza. NOWY TERMIN SPOTKANIA

Napisał

Wasze sprawy są moimi! Poseł Józef Brynkus zaprasza mieszkańców powiatu suskiego na spotkanie.

Po raz kolejny poseł na sejm dr hab. Józef Brynkus wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców i zaprasza na cykl spotkań, podczas których pragnie zaprezentować swoją pracę w parlamencie oraz pomóc obywatelom w rozwiązywaniu ich problemów.
Cykl takich spotkań organizowany był już na początku kadencji i pozwolił wielu mieszkańcom na przedstawienie istotnych dla nich spraw, a posłowi na podjęcie wielu inicjatyw i interwencji. Chociaż poseł prof. Józef Brynkus regularnie uczestniczy w wielu wydarzeniach społecznych i kulturalnych w regionie, podczas których spotyka się z mieszkańcami, jest przekonany, że warto także odwiedzić poszczególne powiaty specjalnie dla spotkań z ich mieszkańcami i przedyskutowania nurtujących ich spraw.
Dlatego już w środę 20 czerwca 2018 roku, w godz. 17-19 spotka się z mieszkańcami powiatu suskiego w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego.
Najaktywniejszy parlamentarzysta z okręgu 12 nie unika bezpośrednich spotkań z wyborcami. – Serdecznie zapraszam – mówi poseł Józef Brynkus. – Porozmawiajmy o naszych ważnych sprawach, zastanówmy się wspólnie, jak rozwiązać problemy, podejmijmy inicjatywy dla przyszłości naszych środowisk i małych ojczyzn – podkreśla nieugięty polityk Kukiz’15.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaJózef Brynkus z Kukiz'15 zaprasza. NOWY TERMIN SPOTKANIA