Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 08 sierpień 2018 08:06

Festyn strażacki podczas Memoriału Henryka Łasaka - OSP Sucha Beskidzka-Miasto zaprasza

Ochotnicza Straż Pożarna Sucha Beskidzka-Miasto zaprasza na VIII festyn strażacki, który rozpocznie się o godzinie 11:00 w sobotę (11 sierpnia) na placu rynkowym w Suchej Beskidzkiej. Strażacy zaplanowali wiele atrakcji dla dzieci oraz dla dorosłych. Również w tym dniu odbywał się będzie Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Memoriał Henryka Łasaka".

Tradycyjnie już od kilku lat strażacy ochotnicy z OSP Sucha Beskidzka-Miasto organizują festyn strażacki w dniu wyścigu kolarskiego "Memoriał Henryka Łasaka", by umilić czas zebranej publiczności. Podczas trwania imprezy przewidziano wiele atrakcji skierowanych zarówno do tych młodych, jak i tych dużych uczestników festynu. Strażacy przybliżą uczestnikom zasady bezpieczeństwa pożarowego oraz zaprezentują sprzęt ratowniczy. O oprawę muzyczną podczas festynu zadba Dj OIZO.

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaFestyn strażacki podczas Memoriału Henryka Łasaka - OSP Sucha Beskidzka-Miasto zaprasza