Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 12 październik 2018 17:52

Jacek Stopa - spot wyborczy. Dla lepszego rozwoju Suchej Beskidzkiej

Zwracam się tu przede wszystkim do studentów, którzy studiują w innych miejscowościach oraz do każdego mieszkańca naszego miasta:

Podejmijcie słuszną decyzję podczas tegorocznych wyborów. Apeluję również do wszystkich, którzy są zameldowani w Suchej, a mieszkają poza nią - przyjedźcie Państwo do naszego miasta, odwiedźcie swoje Rodziny i przy tej okazji zagłosujcie 21 Października za pełnym rozwojem Suchej.

 Drodzy Mieszkańcy Suchej Beskidzkiej pamiętajcie, że najważniejszym aspektem w naszym życiu jest przyjaźń i wsparcie Rodziny. Dziękuję swojej Rodzinie, wszystkim znajomym a przede wszystkim Wam mieszkańcy Suchej za pomoc, wsparcie i motywację dla mojej osoby w dążeniach do pełnego rozwoju Suchej Beskidzkiej.


Jacek Stopa

 

Sfinansowane ze środków KWW Nowe Oblicze Suchej

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń wyborczych.

 

HomeWydarzeniaSucha BeskidzkaJacek Stopa - spot wyborczy. Dla lepszego rozwoju Suchej Beskidzkiej