Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Sucha Beskidzka (676)

Od dziś do końca miesiąca w Szkole Podstawowej nr 1 w Suchej Beskidzkiej zawieszono zajęcia stacjonarne dla wszystkich klas piątych, szóstych, siódmych i ósmych. W placówce zabrakło nauczycieli.

środa, 21 październik 2020 19:39

Suski skatepark nabiera kształtów

Napisane przez

W Suchej Beskidzkiej przy ul. Turystycznej trwa już budowa skateparku. Obiekt ma być oddany do użytku jeszcze w tym miesiącu.

poniedziałek, 19 październik 2020 14:41

Jesienna zbiórka odpadów wielkogabarytowych potrwa trzy dni

Napisane przez

Od środy do piątku (21-23 października) w Suchej Beskidzkiej prowadzona będzie jesienna zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz odpadów niebezpiecznych.

Władze miasta proszą o wystawienie tych odpadów w miejscach dostępnych dla transportu do godz. 7.00 w dniu zbiórki. Z uwagi na względy estetyczne oraz możliwe niekorzystne warunki atmosferyczne, apelują o niewystawianie odpadów z wyprzedzeniem.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchej Beskidzkiej jest kolejną w naszym regionie, w której z powodu zakażenia się pracownika lub pracowników wprowadzono częściowo zdalne nauczanie. Planowano zakończyć je dziś, ale życie zweryfikowało te zamierzenia.

Od dziś przez kilka dni w centrum Suchej Beskidzkiej, szczególnie w godzinach szczytu, mogą występować większe niż zwykle zatory. Rozpoczęło się wyburzanie budynku po byłym Zakładzie Przetwórstwa Owoców i Warzyw i Zakładzie Winiarskim, co wiąże się z utrudnieniami w ruchu.

W związku z pogorszeniem się sytuacji epidemiologicznej i zwiększeniem zachorowań  na COVID - 19  w powiecie suskim, w Miejskiej Przychodni Zdrowia w Suchej Beskidzkiej dziś, tj. 12 października  wprowadzono zmiany organizacji pracy  i funkcjonowania przychodni.

Wczoraj informowaliśmy o przedłużeniu zdalnego nauczania w Filii Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Błądzonka. Dziś wiadomo, że potrwa ono w tej formie co najmniej do piątku. Jednocześnie w identyczny sposób od dziś do piątku uczyć się będzie klasa VIII w Szkole Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej przy ul. Zasypnickiej.

Jutro w Filii Szkoły Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej miały być wznowione zajęcia stacjonarne, które zostały zawieszone kilka dni temu z powodu wykrycia koronawirusa u jednego z pracowników placówki. Dziś dyrekcja szkoły poinformowała, że sytuacja uległa zmianie i jutro uczniowie nadal mają pozostać w domach.    

niedziela, 11 październik 2020 11:02

Druhowie z Błądzonki powitali nowy wóz (wideo)

Napisane przez

Wielka radość zapanowała wczoraj wśród druhów OSP Sucha Beskidzka – Błądzonka. Z fanfarami i zgodnie ze strażackim ceremoniałem powitano nowy wóz strażacki. Wszystko przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego.

Strona 1 z 52
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaSucha Beskidzka