Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Zawoja (473)

poniedziałek, 03 sierpień 2020 09:06

Zawoja: Utrudnienia na czarnym szlaku

Napisane przez

Informacja o aktualnych utrudnieniach na szlakach turystycznych w Nadleśnictwie Sucha

sobota, 01 sierpień 2020 11:13

Krowiarki: Żołnierze na szlaku

Napisał

Osoby, które postanowiły dziś zdobyć Babią Górę lub odwiedzić Schronisko na Markowych Szczawinach, a na wędrówkę wyruszyły lub wyruszają z Krowiarek spotka spore zaskoczenie. Wchodząc na szlak można poczuć się jakby… przekraczało się granicę lub wojskowy punkt kontrolny.

niedziela, 26 lipiec 2020 17:28

Wilki zaatakowały u stóp Babiej Góry

Napisał

Nieprzyjemnie zakończył się spacer mieszkańców Zawoi. Nad brzegiem Skawicy natrafili na to, co pozostało po ataku najprawdopodobniej wilczej watahy.

wtorek, 14 lipiec 2020 17:39

Okrucieństwo nie do opisania

Napisane przez

Ktoś w wyjątkowo barbarzyński sposób pozbył się ślepych, jednodniowych kociąt. Wpakował je do plastikowej reklamówki, a następnie porzucił na środku drogi w Zawoi. Znalazł je nasz czytelnik i wezwał na pomoc weterynarza, ale prawdopodobnie żaden z czterech kotków nie przeżyje.

piątek, 10 lipiec 2020 08:17

Zawoja. Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą

Napisane przez

Policjanci z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim wraz ze Strażakami z PSP w Suchej Beskidzkiej odwiedzili dzieci i młodzież odpoczywających na obozie w Zawoi. W trakcie wizyty przeprowadzono prelekcje związane z bezpieczeństwem nad wodą  oraz w górach w czasie letniego wypoczynku.

czwartek, 25 czerwiec 2020 10:48

Zawoja. Droga przez mękę

Napisane przez

Stan drogi wiodącej do przysiółka Rąbaniska w Zawoi przyprawia jego mieszkańców o palpitacje. Każdy przejazd nią jest ryzykowny dla pojazdu, a czasem również dla kierującego. Zwłaszcza, gdy porusza się on na jednośladzie. Nie przypadkiem ludzie nazywają ten trakt drogą przez mękę...

Władze Zawoi ostrzegają przed nieświadomym przekroczeniem granicy polsko-słowackiej. Można się narazić na dwutygodniową kwarantannę.

Z dniem 5 maja 2020 firma Robertur we współpracy z firmą Wójtowicz Travel wprowadza kursy busów na trasie Zawoja Policzne- Zawoja Markowa- Sucha Beskidzka Szpital - Sucha Beskidzka PKP.

środa, 29 kwiecień 2020 08:54

Zawoja otwiera targowisko

Napisane przez

W dniu 2 maja 2020 r. (sobota ) otwarte zostanie targowisko w Zawoi Centrum z zachowaniem wszelkich obowiązujących obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19.

Strona 1 z 37