Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 21 styczeń 2019 08:06

Zawoja. Odśnieżą najpierw drogi, potem chodniki

Zawoja. Odśnieżą najpierw drogi, potem chodniki fot. Czytelniczka

Po interwencji jednej z Czytelniczek portalu sucha24.pl ws. niebezpieczeństwa na niektórych z dróg i chodników, czy dojść do przystanków w gminie Zawoja, wójt odpowiada prosto – ważniejszy dojazd do domów.

Idziesz na przystanek, a tam... metrowa zaspa...

„Taka sytuacja w Zawoi. Jak starsi ludzie mają wejść (na przystanek - przyp.red.) i usiąść na ławce? Jedna osoba już się tam wywróciła próbując to przejść” – napisała jedna z Czytelniczek portalu sucha24.pl w mailu do redakcji.

Po naszej interwencji w urzędzie, odpowiedź nadeszła krótka:

- W pierwszej kolejności zabezpieczamy dojazd do domów naszych mieszkańców. Usuwanie nadmiaru śniegu z miejsc publicznych, przystanków oraz chodników jest zaplanowane w dalszej kolejności – poinformował Marcin Pająk, wójt gminy Zawoja.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZawojaZawoja. Odśnieżą najpierw drogi, potem chodniki