Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 30 sierpień 2019 10:39

Dwie trasy rowerowe zamknięte

Pogoda w tym roku wyjątkowo sprzyja rekreacji na dwóch kółkach. Kto jednak chciałby w najbliższym czasie pojeździć na rowerze po kompleksie Babia Góra Trails, musi uważać. Dwie trasy na jego obszarze zostały zamknięte i będą nieczynne aż do końca października. 

 

W granicach kompleksu powstaje nowa droga technologiczna, stąd też decyzja o czasowym wyłączeniu dwu szlaków z użytkowania. Są to trasy: Sokolica (dla średniozaawansowanych) oraz Diablak (dla ekspertów w jeździe po trudnym terenie).  

Babia Góra Trails to prawdziwy raj dla miłośników jazdy jednośladem po górskich szlakach. Kompleks obejmuje 14,5 km tras podjazdowych i zjazdowych o różnym stopniu trudności, a także 5,2 km dwukierunkowego singletracka z Polski na Słowację, który ma na celu rozwijać transgraniczną turystykę rowerową.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZawojaDwie trasy rowerowe zamknięte