Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 23 styczeń 2020 07:00

Kontrolują ośrodki wypoczynkowe pod Babią Górą

Napisane przez

Policjanci wspólnie z przedstawicielami sanepidu oraz kuratorium oświaty kontrolowali miejsca zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży na terenie miejscowości Zawoja.

W ramach współpracy policji z innymi instytucjami w działaniach „Bezpieczne Ferie 2020” przeprowadzane są kontrole miejsc wypoczynku, w których wypoczywają dzieci.

We wszystkich placówkach kontrole dotyczą m.in. wymaganej dokumentacji, a także zaplecza mieszkalnego oraz socjalnego, jakim dysponują właściciele obiektów. Zapraszani na sprawdzenia policjanci mają okazję porozmawiać z opiekunami, jak i też samymi dziećmi na temat bezpiecznego wypoczynku w czasie ferii.

Współpraca policji z przedstawicielami sanepidu oraz Kuratorium Oświaty jest już tradycją w realizacji działań „Bezpieczne Ferie”. Wspólne wizytacje miejsc wypoczynku dzieci i młodzieży będą kontynuowane do końca ferii.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZawojaKontrolują ośrodki wypoczynkowe pod Babią Górą