Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 27 listopad 2014 12:05

Oświadczenie Marcina Pająka, kandydata na Wójta gminy Zawoja.

Napisał

 

 

 

Zawoja, 26 listopada 2014r.

Oświadczenie w związku z ukazaniem się broszurki wydanej przez Pana Sławomira Hajosa

 

                Uprzejmie zapytuję Pana Sławomira Hajosa:  dlaczego  tydzień po pierwszej turze wyborów, w której wspólnie przyczyniliśmy się do przegranej dotychczasowego wójta, już zdążył Pan wejść w buty Pana Tadeusza Chowaniaka? Dlaczego ośmiesza oraz kpi Pan z ludzi młodych i wykształconych, których reprezentantem ja się czuję?                                        

            Odnosząc się do szeroko eksponowanego Pana doświadczenia  zapytuję mojego szanownego Kontrkandydata czy zarządzał Pan kiedykolwiek zespołem więcej niż jednoosobowym? W Pana życiorysie nie widzę informacji, by kiedykolwiek kierował Pan jakąkolwiek grupą ludzi, zatem  kwalifikacje i doświadczenie do zarządzania pośrednio lub bezpośrednio jakimkolwiek zespołem ludzkim wydają mi się niewiarygodne.

            Ze względu na brak mieszkań do wynajęcia w Zawoi, wynajmuję mieszkanie w Suchej Beskidzkiej. Pragnę jednak nadmienić, że jestem Zawojaninem od urodzenia (tak jak mój Tata, Dziadek, Pradziadek), jestem tutaj zameldowany, prowadzę w Zawoi działalność gospodarczą. Tak jak Pan, zamierzam wybudować dom w Zawoi. Widocznie człowiekowi na emeryturze (moje zdziwienie jest tym większe, że jest Pan młodym emerytem) ciężko jest zrozumieć sytuację mieszkaniową młodego człowieka                       

 

                                                                                                                    Z wyrazami szacunku

                                                                                                                         Marcin Pająk

 

OGŁOSZENIE POCHODZI I ZOSTAŁO OPŁACONE PRZEZ KOMITET WYBORCZY Razem dla Gminy Zawoja

klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZawojaOświadczenie Marcina Pająka, kandydata na Wójta gminy Zawoja.