Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 27 listopad 2014 19:12

Zawoja. Senator nie będzie głosował

Napisał
Zawoja. Senator nie będzie głosował www.pajakandrzej.pl

Andrzej Pająk nie udzieli poparcia swemu startującemu na urząd wójta gminy Zawoja synowi Marcinowi. W drugiej turze zmierzy się on ze Sławomirem Hajosem, który też nie może liczyć na wsparcie parlamentarzysty.

W niedzielę mieszkańcy Zawoi i okolic podejmą ostateczną decyzję na temat tego, kto przez najbliższe cztery lata kierował będzie gminą. Tymczasem, m.in. na portalu sucha24.pl, mieszkańcy rozpoczęli żywą dyskusję na temat tego, kto komu udzieli poparcia. Chodzi m.in. o list Beaty Szydło, wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości, w którym stawia na Sławomira Hajosa. Tymczasem jego kontrkandydatem jest syn senatora tejże partii, Andrzeja Pająka.

- Senator Andrzej Pająk nie popierał przed pierwszą turą i teraz również nie poprze żadnego z kandydatów na Wójta Gminy Zawoja. Co więcej, nie odda głosu na żadnego z kandydatów, gdyż od piątku przebywał będzie w Mołdawii jako obserwator tamtejszych wyborów z ramienia Senatu RP. Jedyną publiczną wypowiedzią  Senatora Pająka dotyczącą wyborów wójta w Zawoi była informacja, iż opowiada się za zmianą dotychczasowego wójta Zawoi – wyjaśnił portalowi Onet.pl Leszek Parchańśki, dyrektor biura senatorskiego Andrzeja Pająka.

 

 
asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZawojaZawoja. Senator nie będzie głosował