Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 19 marzec 2020 10:17

Remont spóźniony o prawie trzy kwartały, bo przeszkadzała aura?

Napisane przez
Remont spóźniony o prawie trzy kwartały, bo przeszkadzała aura? Foto: Michał Bartyzel

Niedawno pisaliśmy o tragicznym stanie schodów wejściowych do Urzędu Pocztowego w Zawoi i zalegających wokół budynku śmieciach. Prezes Towarzystwa Przyjaciół Zawoi Michał Bartyzel zaapelował wówczas do Poczty Polskiej o niezwłoczny ich remont i uporządkowanie terenu.

 

Odpowiedź dostał szybko, aczkolwiek temat śmieci został w niej całkowicie pominięty. W sprawie remontu dyrektorka Regionu Pionu Infrastruktury Poczty Polskiej w Krakowie Sylwia Kowal napisała, że „wykonawca został wprowadzony na plac budowy” już w ubiegłym tygodniu. „Należy mieć na uwadze, iż ze względu na charakter tych prac, a mianowicie roboty remontowe zewnętrzne, warunki atmosferyczne nie pozwalały na ich wcześniejsze rozpoczęcie.” – wyjaśniła.

Michał Bartyzel nie ukrywa rozbawienia tym tłumaczeniem, bowiem schody zostały otoczone biało-czerwoną taśmą ostrzegawczą już w ubiegłoroczne wakacje. - Cóż, latem pewnie było za ciepło, jesienią zbyt wiało, a zimą te śniegi... – komentuje prezes Towarzystwa Przyjaciół Zawoi i dodaje: - Niestety, nie piszą, kiedy planują zakończyć ten remont, więc może znowu za rok? Czekamy na efekty, a jeśli ich szybko nie będzie - uderzymy wyżej.

Sylwia Kowal zapewniła w swoim piśmie, że mimo stanu schodów, do budynku cały czas bez przeszkód można było dojść pochylnią do osób niepełnosprawnych, spełniającą wszelkie warunki bezpieczeństwa.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZawojaRemont spóźniony o prawie trzy kwartały, bo przeszkadzała aura?