Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 01 grudzień 2014 15:12

Marcin Pająk dziękuje Wyborcom

Napisał

 

 

           Serdecznie Państwu dziękuję za oddanie na mnie głosu w II turze wyborów samorządowych, jak również za pomoc i wsparcie podczas tej trudnej kampanii wyborczej. Udzieliliście mi Państwo olbrzymiego kredytu zaufania powierzając funkcję wójta Gminy Zawoja na najbliższe 4 lata. Rozpoczynając tą kadencję myślę o czekających na mnie obowiązkach z optymizmem, ale też ze świadomością, iż tylko dzięki ciężkiej pracy oraz zaangażowaniu będę mógł maksymalnie wykorzystać ten czas.

              Składam gorące podziękowania za tak liczny udział w II turze wyborów. Dziękuje również tym z Państwa, którzy oddali głos na mojego kontrkandydata, a którzy poprzez swój udział w demokratycznych wyborach dali dowód obywatelskiej postawy.

             Ponieważ samorząd tworzymy my wszyscy - wójt, radni oraz mieszkańcy życzę sobie i Państwu  umiejętności osiągania kompromisu, zrozumienia, wielu sukcesów i wiary w to, że praca na rzecz rozwoju gminy warta jest naszego czasu, poświęcenia i zaangażowania. Oczekuję, że będą Państwo obecni we wszelkich działaniach mających na celu rozwój Naszej Gminy. Liczę na owocną współpracę z podmiotami gospodarczymi, sołectwami, organizacjami pozarządowymi, a przede wszystkim z radnymi. Dlatego jeszcze raz serdecznie gratuluję wszystkim wygranym i już dziś zapraszam radnych do wspólnego działania na rzecz rozwoju Gminy Zawoja. Jestem przekonany, że przez najbliższe lata będziemy sumiennie pracować i w toku konstruktywnej dyskusji podejmiemy jak najlepsze decyzje.

 

Z wyrazami szacunku

 

Marcin Pająk

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZawojaMarcin Pająk dziękuje Wyborcom