Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 02 grudzień 2014 20:47

Sławomir Hajos dziękuje za poparcie w II turze wyborów

Napisał

Najlepiej udawać,że nic się nie dzieje 

nic nie widzieć,nic nie słyszeć,nie angażować się,

I czasem z przymusu, albo od niechcenia

 kartkę wrzucić do urny bez zastanowienia

 Bo i tak nie wiadomo o co chodzi

 A przecież tak naprawdę

ważny jest grill w sobotę i święty spokój.

 Wrzucić do urny ducha opętanie- zazdrość,

zawiść, mściwość, złość,                              

 Nie patrzeć w oczy, bo a nuż ktoś zobaczy

 obłudę, kłamstwo, dziki strach

 Przestańcie truć, że odpowiedzialność,

 że gmina, że Ojczyzna          

 i tak chodzi tylko o własny interes               

 A ten, co się szarpie, że ma być inaczej, to

 pewnie jakiś oszołom. Nie warto!

 Byle  impreza była i święty spokój.

                                                                                 

                                                                      

 

                                 Szanowni Mieszkańcy Skawicy i Zawoi

 

            Z całego serca dziękuję za tak liczne poparcie jakie uzyskałem od Państwa  w II turze wyborów  na Wójta gminy Zawoja. Doceniliście moje duże zaangażowanie, mój trud jaki wkładałem i wkładam  bezinteresownie w nasze gminne sprawy, by pokazać nieprawości ostatnich czterech lat, za co jak  wiecie jestem nieustannie atakowany, obrażany, oczerniany w prasie    i komentarzach na portalach internetowych w tym i na tym portalu. Wierzę, że będziecie ze mną nadal i będziecie mnie wspierać  w mojej dalszej działalności dla dobra powiatu, naszej gminy  i Ojczyzny. Nie czuję się przegranym.  Czuję się raczej zawiedziony, że jednak większość   z głosujących postawiła  krzyżyk przy nie znanym, młodym człowieku. Widać, że czasem mało znaczące powody  mogą być ważniejsze  niż wieloletnia  praca społeczna i polityczna, ofiarność       i poświęcenie dla wspólnej  sprawy. Jest mi trochę przykro także dlatego, że miałem opracowany plan natychmiastowych działań dla uzdrowienia sytuacji w naszej gminie - natychmiastowych to znaczy zaraz od zaprzysiężenia, a nie po kilku tygodniach czy miesiącach. Gmina wymaga szybkich, konkretnych i skutecznych działań, bo nie stać nas i nie ma czasu  na opóźnienia  i zwlekanie.

            Gratuluję Panu Marcinowi, że udało mu się przyciągnąć tak znaczną ilość wyborców. To rzeczywiście niebywała sztuka, praktycznie nic się nie udzielając dla mieszkańców, zdobyć tyle głosów. Mam wielką nadzieją, że nowy Wójt  posiada dostateczną wiedzę o problemach występujących w naszej gminie i sądzę, że będzie  się starał  jak najszybciej  je rozwiązać z pożytkiem dla nas wszystkich. Będę się tym poczynaniom w sposób szczególny  przyglądał i to nie ze złośliwości, ale z powodu mojego przecież ciągle zaangażowania w te wszystkie sprawy   o których Państwa wielokrotnie informowałem.

            Jeszcze raz z serca dziękuje!

 

                                                                                              Pozostaję z szacunkiem

 

                                                                                                    Szczęść Boże!

 

                                                                                                    Sławomir Hajos

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZawojaSławomir Hajos dziękuje za poparcie w II turze wyborów