Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 14 kwiecień 2020 11:37

Zawoja. Zalany urząd

Napisane przez

W Urzędzie Gminy Zawoja Wielkanoc zakończyła się… powodzią. W czasie świąt w budynku pękł wężyk nad umywalką i woda zalała podłogi. Ściany są częściowo przemoczone, ale urządzenia i dokumenty ocalały. Wprawdzie nie wszystkie, ale tym, które były potrzebne, nic się nie stało.

 

- Nie ma większych szkód. Zamoczeniu uległa tylko część dokumentów przeznaczonych do utylizacji, które znajdowały się na podłodze. Sprowadziliśmy osuszacze, aby wysuszyć pomieszczenia, zanim włączymy prąd i postawimy z powrotem serwery. Wystąpiliśmy też do ubezpieczyciela, by oszacował straty – mówi wójt gminy Zawoja Marcin Pająk. Nie wiadomo na razie, jaka była przyczyna awarii.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZawojaZawoja. Zalany urząd