Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 29 kwiecień 2020 08:54

Zawoja otwiera targowisko

Napisane przez
Zawoja otwiera targowisko pixabay.com

W dniu 2 maja 2020 r. (sobota ) otwarte zostanie targowisko w Zawoi Centrum z zachowaniem wszelkich obowiązujących obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19.

Na targowisko zostaną wpuszczeni handlowcy którzy swój przyjazd uzgodnili wcześniej telefonicznie i posiadają rezerwację.

Wprowadzenie wymaganych odstępów pomiędzy stoiskami i określonych zachowań spowoduje, że nie będzie możliwa sprzedaż towarów z wcześniej rezerwowanego miejsca.

Dla bezpieczeństwa sprzedawców i kupujących prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się ściśle do zaleceń odpowiedzialnych służb.

Wymogi organizacyjne:
- liczba stanowisk handlowych została ograniczona i będą wyznaczane przez obsługę targowiska;
- wjazd kupców możliwy jest tylko do godziny 7:00 (dotychczasowa rezerwacja miejsca do handlu nie obowiązuje);
- miejsce handlowe należy usytuować z ok 3 m przerwą miedzy stoiskami;

Wytyczne sanitarne:
- obowiązkiem sprzedawcy jest posiadanie na stoisku płynu do dezynfekcji;
- osoby przebywające na placu targowym muszą mieć zasłonięte usta i nos;
- osoby sprzedające zobowiązane są do używania jednorazowych rękawiczek. Osoby kupujące, które nie posiadają rękawiczek zobowiązane są do zdezynfekowania rąk na stoiskach sprzedawców.
- jednorazowo na terenie targowiska mogą przybywać maksymalnie 4 osoby na jedno czynne stanowisko handlowe z zastrzeżeniem, że bezpośrednio przy stanowisku mogą przebywać tylko 2 osoby;
- w kolejce przed stanowiskiem handlowym oraz w oczekiwaniu do wejścia na targowisko należy zachować bezpieczną odległość min. 2 metry od kolejnej osoby

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZawojaZawoja otwiera targowisko