Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 11 styczeń 2021 08:47

Zawoja inwentaryzuje źródła ciepła

Napisał

Rozpoczyna się inwentaryzacja źródeł ogrzewania na terenie Gminy Zawoja. Spisem objęte zostaną wszystkie budynki w gminie.

 

Upoważnieni przez wójta ankieterzy zbierać będą informacje dotyczące budynków (m.in. rok budowy, wykonane ocieplenie) oraz sposobu ich ogrzewania (rodzaju paliwa i stosowanych urządzeń). Inwentaryzacja zakończy się w połowie 2021 roku i zostanie przeprowadzona w dwóch etapach.

I etap potrwa do kwietnia 2021 roku. W jego trakcie każdy  może wypełnić ankietę w dogodnej dla siebie formie: ankietę w formie papierowej dostarczonej przez sołtysów przy podatkach lub ankietę w formie papierowej, którą można pobrać i wydrukować ze strony www.ug.zawoja.pl, a następnie należy złożyć ją w Urzędzie Gminy w Zawoja na dzienniku podawczym.

II etap potrwa do sierpnia bieżącego roku. i skierowany jest do osób, które nie złożyły ankiety do 30 kwietnia 2021 r. Upoważnieni przez wójta ankieterzy odwiedzą mieszkańców i wspólnie z nimi wypełnią informacje o budynku oraz posiadanym źródle ciepła.

Wójt gminy apeluje o wypełnienie ankiety w formie elektronicznej lub papierowej oraz aktywne uczestnictwo w spotkaniach sołeckich, co usprawni proces inwentaryzacji.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy w Zawoja – Referat Gospodarki Komunalnej i Inwestycji, pok. 118 (I piętro), tel. 33/ 8775-015 w. 118.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZawojaZawoja inwentaryzuje źródła ciepła