Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ogłoszenia opłacone przez Komitetety Wyborcze w wyborach Parlamentarnych.

piątek, 27 luty 2015 10:43

Rakotwórcze dachy w Zawoi zostaną usunięte!!

Gmina Zawoja dołączyła do grona czterdziestu jeden gmin w Polsce, które biorą udział w programie "Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszaru województwa małopolskiego".

Podczas ostatniej sesji zawojscy radni podjęli decyzję o przystąpieniu do projektu w ramach "Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy mającego na celu zmniejszenie różnic społeczno-gospodarczych w obrębie rozszerzonej Unii Europejskiej".

Finansowanie bezpiecznego demontażu i składowania azbestu dofinansowane będzie w 85%, pozostałe 15% kosztów pokrywa gmina.

Zainteresowani mieszkańcy gminy Zawoja powinni składać deklarację przystąpienia do 11 marca br. w budynku gminy. Projekt obejmuje wszelkie dachy w gospodarstwie domowym. Prace demontażowe mają się rozpocząć w okresie letnim

 

HomeWydarzeniaZawojaRakotwórcze dachy w Zawoi zostaną usunięte!!