Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 21 maj 2015 19:16

Hotel Jawor*** w Zawoi otrzymuje Certyfikat Jakości roku 2015 serwisu TripAdvisor

Dowód uznania za najwyższą jakość świadczonych usług w hotelu Jawor*** przyznany przez podróżnych z największego na świecie serwisu turystycznego

 

 

Zawoja21 maja 2015 dzisiaj przedstawiciele Hotelu Jawor poinformowali o otrzymaniu certyfikatu jakości serwisu TripAdvisor®. Nagroda jest już przyznawana po raz piąty. Otrzymują ją wyłącznie te obiekty, które mogą poszczycić się perfekcyjną obsługą gości i regularnie dostają dużą liczbę bardzo pochlebnych recenzji od podróżnych w serwisie TripAdvisor. Laureaci certyfikatu jakości to obiekty zakwaterowania, restauracje i atrakcje z całego świata, które regularnie świadczą usługi na najwyższym poziomie. 

 

Wybierając obiekty wyróżnione certyfikatem jakości, serwis TripAdvisor korzysta ze specjalnego algorytmu, który bierze pod uwagę jakość, aktualność oraz liczbę recenzji i opinii opublikowanych przez podróżnych w serwisie TripAdvisor w okresie 12 miesięcy, jak również czas, jaki upłynął od rejestracji obiektu, i pozycję w indeksie popularności.  Aby się zakwalifikować, firmy muszą uzyskać i utrzymać wynik w ogólnym rankingu gwiazdkowym na poziomie co najmniej czterech z pięciu gwiazdek, wymaganą minimalną liczbę recenzji, a także znajdować się w serwisie przez co najmniej 12 miesięcy.

 

„Wyróżnienie certyfikatem jakości przyznawanym przez serwis TripAdvisor jest powodem do dumy dla całego zespołu Hotelu Jawor***. Chcemy podziękować wszystkim naszym gościom, którzy poświęcili swój czas na napisanie recenzji w serwisie TripAdvisor” — powiedział Michał Kukla, marketing manager Hotelu Jawor***. „Trudno o lepszy wyraz uznania niż pochwała od naszych klientów. Certyfikat jakości przyznawany na podstawie recenzji zamieszczanych przez klientów jest wspaniałym wyrazem poparcia dla działań firmy oraz naszego ciągłego dążenia do zapewnienia najwyższej jakości obsługi”.

 

„Serwis TripAdvisor z radością nagradza wyjątkowe firmy, które stale otrzymują pochwały i uznanie podróżnych w serwisie” — powiedział Marc Charron, prezes witryny TripAdvisor for Business. „Promując firmy, które świadczą najwyższy poziom usług, serwis TripAdvisor nie tylko przyczynia się do polepszenia standardu obsługi w branży hotelarskiej na całym świecie, ale także zapewnia dużym i małym firmom możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji”.

 

Hotel & SPA Jawor*** w Zawoi

To rodzinny hotel z pięknym widokiem na Babią Górę, położony w samym centrum turystycznym Zawoi. Odprężenie i spokój zapewnia strefa wellness z basenem, sauną i jacuzzi oraz strefą SPA, gdzie spędzić można czas przeznaczony tylko dla siebie.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZawojaHotel Jawor*** w Zawoi otrzymuje Certyfikat Jakości roku 2015 serwisu TripAdvisor