Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 02 czerwiec 2015 18:24

Zawoja. Wójt zasypany anonimami

Urząd Gminy w Zawoi walczy z prawdziwą plagą. Plagą przez nikogo nie podpisanych pism, które zalewają skrzynki pocztowe miejscowych urzędników.

Skrzynki pocztowe zawojskiego urzędu prawdopodobnie dawno nie były tak pełne. Ich popularność rozpoczęła się niedługo po ogłoszeniu wyników wyborów samorządowych. Jak poinformował Marcin Pająk, wójt gminy spod Babiej Góry, od początku tej kadencji pracy nowych władz Zawoi, do urzędu wpłynęło 150 próśb o udostępnienie przeróżnych dokumentów.

- Wszystkie były anonimowe, dlatego nie została na nie udzielona odpowiedź – zaznaczył włodarz Zawoi. – W stosunku do pięciu z nich znalazł się właściciel, Michał B. w ich sprawie przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym toczy się postępowanie.

Być może nic w tym nie byłoby nadzwyczajnego, wszak anonimy to jedna z najstarszych i najbardziej popularnych form komunikacji społecznej, to jednak zapewne niejednemu do myślenia daje załącznik, który w pismach się pojawił. A była to reklama środka przeciwko pająkom i pajęczynom… Wiosenna kampania reklamowa, czy kontrowersyjnego poziomu wartości żart?

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZawojaZawoja. Wójt zasypany anonimami