Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 16 czerwiec 2015 17:39

Strzał w 10tkę - Karta Babiogórska.

16 czerwca odbyło się uroczyste spotkanie i podpisanie umowy pomiędzy pięcioma podmiotami działającymi w branży turystycznej w regionie Podbabiogórza. 

Stronami umowy są Korona Ziemi sp. z o.o., która zainicjowała współpracę oraz Babiogórski Park Narodowy,  Polskie Koleje Linowe, Muzeum Orawski Park Etnograficzny oraz Wypasiona Dolina.
Umowa ma na celu promocję 
atrakcji turystycznych Regionu Podbabiogórza, jego walorów przyrodniczych i potencjału lokalnej kultury.

Strony umowy realizować będą do końca roku 2015 akcję promocyjną pn. Strzał w 10tkę - Karta Babiogórska, która polegać będzie na udzielaniu wzajemnej zniżki w wysokości 10% na wybrane produkty stron umowy. Klient zakupując bilet u jednego z partnerów otrzymuje voucher upoważniający go do 10% zniżki u pozostalych pomiotow umowy.

 

 

HomeWydarzeniaZawojaStrzał w 10tkę - Karta Babiogórska.