Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 09 sierpień 2015 14:02

(AKTUALIZACJA): Pomóżcie znaleźć Lakiego

Napisał

Mamy nadzieję, że imię tego sympatycznego psa okaże się ponownie szczęśliwe. Ponownie, bo jak mówi jego właścicielka, w przeszłości Laki parę razy uciekał, ale za każdym razem się odnajdywał. Teraz sprawa wygląda inaczej.

Od minionej środy w Skawicy właściciele 5-letniego yorka terriera szukają go na własną rękę. Niestety, poszukiwania nie przyniosły rezultatu. - Przeszukiwaliśmy okolice szkoły, ale bez rezultatu - mówi właścicielka psa.

Zaginięcie psa zostało zgłoszone do gminy Zawoja.

Laki ma czipa za lewym uchem, na szyi ma wisiorek serduszko metalowe z numerem telefonu holenderskiego.

Jeżeli ktoś ma informacje na temat Lakiego, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 889 119 773.

AKTUALIZACJA (10.08.2015. godz. 18:40): Otrzymaliśmy taką oto fantastyczną wiadomość na naszym profilu na Facebooku od właścicielki Lakiego. - Witam chciałam podziękować. Dzięki waszemu ogłoszeniu przed chwila Laki się znalazł na Skawicy.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZawoja(AKTUALIZACJA): Pomóżcie znaleźć Lakiego