Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 29 sierpień 2015 09:41

Młodzież jest za głośno

Napisał

W Zawoi Centrum, tuż obok poczty, znajduje się odnowiony niedawno plac zabaw. Pewnie nigdy nie stałby się przedmiotem informacji medialnych, gdyby nie pewien konflikt interesów.

 

Plac zabaw, jak sama nazwa wskazuje, jest miejscem zabawy. Nikomu nie przeszkadza to, że bawią się tu w ciągu dni dzieci. Jednak wieczorem czas spędza tu młodzież, która, jak donoszą mieszkańcy pobliskich domów, jest stanowczo za głośno.

Problem ten stał się tematem rozmów podczas czwartkowej sesji Rady Gminy. Mieszkańcy napisali pismo.

- Nie będziemy nic na razie takiego wielkiego tam robić –mówił Jerzy Pająk, przewodniczący Rady Gminy. -  Zwrócimy się z prośbą do policji, żeby w ramach swoich patroli zwróciła na to uwagę. Szczególnie wieczorem,  po 22.

Pani sołtys z Mosornego, Władysława Trybała, zaproponowała inne rozwiązanie – żeby plac zabaw o 22 zamykać. Jednak póki co, do tego nie dojdzie.

Czas pokaże czy poproszenie policji o pomoc  rozwiąże problem i – co najważniejsze – czy zadowoli mieszkańców.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZawojaMłodzież jest za głośno