Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
czwartek, 09 styczeń 2014 18:00

Spotkanie seniorów z gminy Zawoja

Uroczystą msza św. odprawioną przez proboszcza parafii pw. MB Nieustającej Pomocy w Zawoi  ks. Bogusława Targosza rozpoczęło się tradycyjne już spotkanie opłatkowe emerytów i rencistów z gminy Zawoja.

 

 W środę 08 stycznia, jak co rok zawojscy seniorzy mieli okazję spotkać się w szerokim gronie, złożyć sobie życzenia noworoczne, podzielić opłatkiem. Po uroczystej mszy świętej emeryci, renciści i zaproszeni goście udali się do Domu Wczasowego „Diablak”, aby spędzić miło czas przy wspólnym stole. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli gminy, życzenia naszym seniorom złożyła zastępca wójta gminy Alina Kuś oraz przewodniczący rady gminy Krzysztof Chowaniak. Ponadto uroczystość tą uświetnili swoją obecnością: kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawoi pani Zofia Dyrcz, ksiądz proboszcz parafii w Zawoi Górnej Bogusław Targosz, ksiądz proboszcz parafii w Zawoi Centrum Ryszard Więcek a także kierownictwo zawojskiego ośrodka kultury Anna Mazur i Piotr Jezutek.

Uroczystość taka nie mogła obejść się bez wspólnego kolędowania, głośno i radośnie rozbrzmiewały kolędy przy wtórze zespołu regionalnego „Juzyna”.

Życzymy naszym seniorom, aby pogoda ducha nigdy ich nie opuszczała a w nowym roku mieli więcej okazji do wspólnych spotkań, w radosnej atmosferze.

M.B.

 

Galeria

asdasdasdasdas