Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 24 luty 2016 09:19

Zawoja. W poszukiwaniu marki

Napisał

W internetowej sieci można wyrazić swoją opinię na temat budowania marki miejsca gminy. To dalsza część konsultacji prowadzonych w gminie we współpracy z Fundacją Miejsc i Ludzi Aktywnych.

Podczas pierwszej części konsultacji padły ciekawe stwierdzenia. Uczestnicy spotkań wskazali m.in. kilka wyróżników regionu, wartości, które są powodem do dumy dla nich oraz innych mieszkańców Zawoi – to np. zawojska cisza i spokój czy też gościnność.

Ponadto  w trakcie rozmów pojawiły się różne wypowiedzi i stwierdzenia o Zawoi, wypowiadane przez mieszkańców i sympatyków, np. „Zawoja jest znana jest dzięki przedsiębiorczym mieszkańcom”; „dla mieszkańców Zawoi najważniejsze i najcenniejsze są wartości, tradycje związane z przysiółkami, w których żyją”; „Zawoja jest gminą turystyczną i w tym kierunku powinna się rozwijać i budować markę”.

Wnioski przekazane przez osoby prowadzące informację turystyczną oraz uczestników spotkania wskazały również na słabsze punkty. Chodzi np. o trudność w poruszaniu się komunikacją publiczną, brak oznakowania szlaków czy też brak miejsca/bazy wypadowej dla turystów.

Do wszystkich tych – i wielu innych – stwierdzeń można się osobiście ustosunkować w ankiecie internetowej dostępnej TUTAJ 

 

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZawojaZawoja. W poszukiwaniu marki