Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 11 styczeń 2017 10:16

Zawoja zachęca - zareklamuj się z gminą w TVP

W sobotę 28 stycznia na terenie Zawoi będzie nadawany na żywo program "Zima w Małopolsce". Tamtejszy urząd gminy zachęca w tym dniu przedsiębiorców do reklamy na antenie TVP Kraków oraz na paśmie ogólnopolskim.

Zainteresowani reklamą w programie "Zima w Małopolsce" proszeni są o zgłoszenie deklaracji współpracy m.in. partycypacji w kosztach przedsięwzięcia do 19 stycznia br. 

Program, którego formułą są wejścia „na żywo”, emitowany będzie w sobotę 28 stycznia 2017 r. w godzinach 10.00 – 16.00 na antenie TVP Kraków oraz ogólnopolska - TVP Regionalna.

Szczegóły programu: • wejścia na żywo 8-10 minut każde, • 3 wejścia ogólnopolska TVP Regionalna – Ogólnopolska (wszystkie Ośrodki Regionalne) • 2 wejścia - tylko w TVP Kraków oraz 1 wejście w niedzielę 29 stycznia na antenie ogólnopolskiej • emisja 5 zwiastunów + emisja 6 billboardów sponsorskich na antenie TVP Kraków (przed i po) jednym z wejść transmisji.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZawojaZawoja zachęca - zareklamuj się z gminą w TVP