Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 20 czerwiec 2017 09:02

Pomagali idąc pieszo

Nawet wykonując tak prozaiczne czynności jak zwykłe chodzenie, można komuś pomóc. Przekonywali o tym uczestnicy I Charytatywnego Rajdu Pieszego w Zawoi.

Nietypowe wydarzenie pod Babią Górą zostało zorganizowane, by zebrać środki na terapię dla dzieci dotkniętych autyzmem, a przy okazji, by uczyć o tej chorobie.

Piesi rajdowcy szli dwoma trasami: z zawojskiego stadionu przez Surmiaki, Piergiesowe Polanki i Smyraki i z powrotem, oraz krótsza dla rodzin z małymi dziećmi. Co ważne, nie liczył się czas przejścia tras, ale pomoc i dobra zabawa zarazem.

I Charytatywny Rajd Pieszy został zorganizowany przez Babiogórskie Stowarzyszenie „Zielona Linia” ze Stryszawy wraz z zawojskimi Babiogórskim Centrum Kultury i Klubem Aktywnych Mam.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZawojaPomagali idąc pieszo