Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 22 czerwiec 2017 07:38

Spod Babiej Góry nad morze pojedziemy autobusem

Firma  "Robertur" wraz z przewoźnikiem z północy Polski  zdecydowała się na uruchomienie wakacyjnego połączenia Rowów z Zawoją. Autobusy nie tylko mają przywieźć turystów pod Babia Górę, ale przecież mogą zabrać spragnionych ochłody w morzu górali na Pomorze.

 - Od 24 czerwca rusza nowe połączenie  z Zawoi, przez Słupsk, Ustkę do Rowów - Połączenie jest sezonowe i będzie obsługiwane codziennie do 31 sierpnia, wymiennie z  przewoźnikiem z PKS Słupsk.

Autobus  będzie wyjeżdżał z Zawoi o godz. 16.05 i do Bytowa dojedzie od godz. 4.30, do Słupska o godz. 5.30, do Ustki o godz. 6.00 i do Rowów o godz. 6.30. 

W drodze powrotnej autobus będzie wyjeżdżać z Rowów o godz. 15.45. Po drodze zajedzie do Suchej Beskidzkiej, Makowa Podhalańskiego, aby dojechać do Zawoi o godz. 6.10.

 

Rozkład jazdy

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZawojaSpod Babiej Góry nad morze pojedziemy autobusem