Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 26 czerwiec 2017 07:51

Skawica. Świętowali 20-lecie istnienia

20 lat - od takiego okresu na mapie piłkarskiej znajduje się Huragan Skawica. W sobotę na boisku w Skawicy odbyły się uroczystości związane z okrągłym jubileuszem. Skoro mowa o klubie piłkarskim, to nie mogło zabraknąć w tym dniu meczów towarzyskich.

Na rozpoczęcie obchodów mecz młodzików Huraganu z Narożem Juszczyn zakończony zwycięstwem gospodarzy 6:3. Z kolei na zakończenie - mecz oldbojów Huraganu z aktualnie grającymi zawodnikami w seniorach. Rozstrzygnięcia nie było - w samym spotkaniu remis 2:2, a w rzutach karnych także remis 6:6.

W międzyczasie na scenie pojawiali się zaproszeni goście m.in. prezes OZPN Wadowice Henryk Sochacki i wicestarosta suski Zbigniew Hutniczak, którzy na ręce obecnego prezesa skawickiego klubu Piotra Wajsmana wręczyli okolicznościowy pamiątkowy puchar oraz dyplom. Następnie prezes Wajsman wręczył okolicznościowe odznaczenia przyznane przez Małopolski Związek Piłki Nożnej oraz wadowicki podokręg. I przy okazji zdradził najbliższe plany związane z obiektem w Skawicy, na którym mają powstać m.in. trybuny.

Działacze Huraganu nie zapomnieli także o najmłodszych, na których czekał posiłek oraz dmuchańce. Nie zabrakło także występu miejscowej orkiestry dętej.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZawojaSkawica. Świętowali 20-lecie istnienia