Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 30 czerwiec 2017 22:24

Hotel dla psów WUNO-SKILO w Zawoi

Dla wielu, zwłaszcza nowych właścicieli głównie psów, lato to trudny okres. Niejednokrotnie wiąże się z poważnym problemem, przed którym stanął niemal każdy „posiadacz” czworonoga – co zrobić z pupile kiedy nie można go zabrać na wakacje? Odpowiedź można znaleźć w Zawoi!

Pies to prawdziwy członek rodziny. Jednak nie zawsze może jej towarzyszyć podczas urlopowych wyjazdów, z różnych przyczyn – a to hotel nie przyjmuje zwierząt, a to zwierzę źle znosi podróż, itp. Czy to jednak oznacza, że trzeba rezygnować z zasłużonego wypoczynku?

Niekoniecznie….

- Hotel dla psów WUNO-SKILO zaprasza wszystkie psiaki, a właściwie ich właścicieli, na zapewnienie im psiego urlopu w malowniczej Zawoi  - zachęcają miłośnicy czworonogów spod Babiej Góry. -  Oferujemy ogrzewane pomieszczenia na wysokim poziomie, z dostępem do wybiegu, placu zabaw oraz całodobową  opiekę weterynaryjną.

Na dodatek w przystępnej cenie.

Kontakt: 

Izabela Baraniec, Zawoja 1106, 34-222 Małopolska. 

Tel. 502 - 028 - 594

 


asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZawojaHotel dla psów WUNO-SKILO w Zawoi