Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 01 lipiec 2017 13:24

Most jak ser szwajcarski. Mieszkańcy kpią

Napisał
W Zawoi Wełczy strach iść przez most, na którym zieje ogromna dziura. Urzędnicy byli i... jak wyśmiewają władze mieszkańcy - poszli rozpisać przetarg na taśmę ostrzegawczą. 
 
Problem redakcji portalu sucha24.pl zasygnalizowała jednaz Czytelniczek. 
 
 - Owa dziura znajduje się w Zawoi Wełczy przysiółek za polaną.  Osobowym autem przejedzie powoli obok a straż już będzie miała problem a za mostem znajduje się kilka domów.  Najgorzej jest w nocy, bo jak ktoś nie wie, to może koło urwać. Był tam pan z gminy trzy tygodnie temu, nawet wstążki na zabezpieczenie nie miał. Chyba trzeba przetarg na taką rozpisać - cztamy w wiadomości skierowanej do redakcji.
 
 
Sprawą zajął się Marcin Pająk, wójt gminy Zawoja.
 
- W poniedzialek rozmawiałem z nadleśniczym na temat tego mostku, zadeklarował pomoc finansową w wysokości kilkunastu tysięcy złotych, z tego terenu tną drzewo - wyjaśnił. - W tym tygodniu urząd zamówił drewno na mostek, specjalnie wzmacniane i impregnowane, aby wymienić cały mostek "Za Dolinką".
asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZawojaMost jak ser szwajcarski. Mieszkańcy kpią