Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 06 lipiec 2017 08:33

Charytatywne granie i licytowanie dla Malwinki już w niedzielę

Zapraszamy   na Mecz Charytatywny „Pomagamy Malwince”, który rozegrany zostanie w niedzielę, 9 lipca 2017 roku, o godz. 16.00 na stadionie Babiogórskiego Centrum Sportu w Zawoi Centrum.

W meczu zagrają m.in.: dyrektor TVP Kraków, wójt gminy Zawoja, księża, policjanci, strażacy, dyrektory szkół i nauczyciele, radni, urzędnicy i mieszkańcy gminy. W czasie meczu pragniemy przeprowadzić licytacje i zorganizować zbiórkę pieniędzy na leczenie i rehabilitację 5-letniej Malwinki, u której zdiagnozowano rozszczep kręgosłupa i wodogłowie. Świadomi życzliwości, z jaką odnosicie się Państwo do różnego rodzaju inicjatyw, zwracamy się z prośbą o przybycie, zachęcenie krewnych, przyjaciół, znajomych i wsparcie tej szlachetnej inicjatywy. Dla najmłodszych przygotowaliśmy wiele niespodzianek i atrakcji.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZawojaCharytatywne granie i licytowanie dla Malwinki już w niedzielę