Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
wtorek, 11 lipiec 2017 09:44

Sukces charytatywnego grania dla Malwinki!

Napisał

Zbiórka pieniędzy, licytacje, sprzedaż ciast i napojów - podczas niedzielnego popołudnia na boisku BCS Zawoja, którego punktem kulminacyjnym był mecz charytatywny przedstawicieli Gminy Zawoja z redakcją TVP3 Kraków, udało się zebrać prawie 14 tys. złotych na poczet lecenia i rehabilitacji 5-letniej Malwinki z Zawoi.

 

W tym dniu każdy mógł znaleźć w Zawoi coś dla siebie. Spragnieni piłkarskich emocji mogli zobaczyć w akcji zawodników w meczu pokazowym, a następnie w konkursie rzutów karnych. Podczas licytacji można było wygrać m.in. przelot moto paralotnią, koszulkę Ruchu Chorzów, piłkę oraz plakat z autografami zawodników Legii Warszawa i inne.

Na dzieci czekały dmuchańce, kule Bumper Ball (chociaż do nich wchodzili nie tylko najmłodsi uczestnicy festynu) oraz stanowisko Babiogórskiego Parku Narodowego, gdzie można było zmierzyć się z różnymi zagadkami i konkursami. Na co odważniejszych śmiałków czekała ścianka wspinaczkową GOPR-u.

O dobrą zabawę, pomoc w zbieraniu pieniążków dla Malwinki również, zadbało Bractwo Zbójników spod Babiej Góry. I jeszcze odnośnie całkowitej kwoty zbiórki - zebrano dokładnie: 13 866,48 zł, 10,65 EURO i jedną starą złotówkę. 

asdasdasdasdas