Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 26 lipiec 2017 18:06

Turniej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Zawoja

Napisał

Za nami kolejna odsłona Turnieju Sołectw o Puchar Wójta Gminy Zawoja. Kilkugodzinna zabawa była przednia i nie zepsuł jej nawet deszcz. Inna sprawa, że nie padało zbyt długo. 

Zasady nagradzania były proste. Kto startuje ten dostaje 2 tys. zł. Nie było w efekcie wygranych i przegranych, a już na pewno pod względem finansowym. Bo zespoły walczyły na całego i nikt się nie oszczędzał. A rywalizowano w biegu w gumiakach, skakaniu w workach, rżnięciu drewna, obieraniu ziemniaków, wbijaniu gwoździ, piciu piwa na czas, a i krowę udało się wydoić i to nie jeden raz. Jednym słowem się działo bo niekiedy typowo męskie zajęcia powierzono płci pięknej, a mężczyznom dano na przykład do ręki nie tylko otwieracz do piwa, ale i nóż do obierania ziemniaków. 

Po zawodach przyszła pora na koncerty. Na scenie wystąpili zespół Tomasz Wolak Rock Band oraz grupa wokalna Young Voices.

Wyniki:

1. Zawoja Górna (59)

2. Skawica Centrum (57)

3. Zawoja Mosorne (53)

4. Skawica Sucha Góra (52)

5. Zawoja Dolna (50)

    Zawoja Przysłop (50)

7. Zawoja Wełcza (47)

8. Zawoja Centrum (35)

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZawojaTurniej Sołectw o Puchar Wójta Gminy Zawoja