Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 18 październik 2017 09:26

Zawoja: Zapytają mieszkańców o budowę biblioteki

Napisane przez
Zawoja: Zapytają mieszkańców o budowę biblioteki UG Zawoja

Władze gminy Zawoja oraz kierownictwo tamtejszej książnicy zaprasza mieszkańców na konsultacje ws. projektu budowy i wyposażenia Gminnej Biblioteki Publicznej w Zawoi.

Spotkanie w sprawie rozmów dotyczących przyszłej książnicy odbędzie się 29 października o godzinie 16:00 w sali Babiogórskiego Centrum Kultury w Zawoi Centrum. To właśnie wtedy zostanie mieszkańcom gminy przedstawiona koncepcja programowo - przestrzenna placówki.

- Konsultacje będą polegały również na wypełnieniu ankiety, która będzie dostępna od 27 października na stronie internetowej urzędu gminy i Gminnej Biblioteki Publicznej w Zawoi, oraz w wersji papierowej dostępnej w Bibliotece Głównej w Zawoi, w Filii Bibliotecznej w Zawoi Wilcznej i Skawicy oraz w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Gminy w Zawoi - zachęcają urzędnicy.

Wypełnione ankiety można składać do 30 października w siedzibie Biblioteki Głównej w Zawoi Centrum lub jej filii. Można także przesłać drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres Gminna Biblioteka Publiczna w Zawoi, 34-222 Zawoja.

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZawojaZawoja: Zapytają mieszkańców o budowę biblioteki