Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 20 listopad 2017 09:31

Zawoja. Można zgłaszać pomysły na rewitalizację

Napisane przez

Od dnia 20 listopada 2017 r. zapraszamy do zgłaszania inicjatyw i projektów przeznaczonych do realizacji na obszarach rewitalizacji. Regulacje dotyczące rewitalizacji zakładają również możliwość dofinansowania projektów rewitalizacyjnych, zlokalizowanych także poza obszarem rewitalizacji. Warunkiem jest wspieranie procesów odnowy społecznej, gospodarczej i przestrzennej obszaru rewitalizacji i jego Mieszkańców.

Pozytywnie zweryfikowane projekty staną się częścią aktualizowanego aktualizacji Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Zawoja na lata 2017-2023 co jest warunkiem koniecznym do ubiegania się o środki Unii Europejskiej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020,w ramach ogłoszonego konkursu  po spełnieniu warunków przewidzianych przez Instytucję Zarządzającą. 

Ze szczegółami dotyczącymi wsparcia unijnego rewitalizacji można zapoznać się w: Szczegółowym Opisie Osie Priorytetowych Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 Szczegółowym Opisie Osi Priorytetowych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Programie Operacyjnym Infrastruktura i Środowisko 2014–2020.

Wypełnione formularze można dostarczyć: drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.drogą korespondencyjną na adres: Urząd Gminy Zawoja 34-222 Zawoja 1307; bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta Urzędu Gminy Zawoja, w godzinach pracy tj. pn – czw. 7.30 -16.00, pt 7.30 -13.30,

Stosowne załączniki można pobrać ze strony urzędu

 

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZawojaZawoja. Można zgłaszać pomysły na rewitalizację