Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 10 styczeń 2018 06:43

Rząd dofinansował naukę jazdy na nartach w Zawoi

Napisane przez

Po raz kolejny Babiogórskie Centrum Sportu w Zawoi uzyskało dofinansowanie na zajęcia nauki jazdy na nartach. Tajniki jazdy na deskach opanuje w sumie ponad 130 uczniów.

Dotację w kwocie 25 tysięcy przekazało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Projektem zostaną objęci wszyscy uczniowie z klas IV z gminy Zawoja.

- Zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu po trzy godziny dla każdej grupy na wyciągu narciarskim "Wojtek" w Zawoi i będą prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów – informują organizatorzy zajęć. - Organizator zapewnia również transport, wypożyczenie sprzętu oraz opiekę podczas dowozu. Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny.

Co ważne, organizatorzy nie zapewnia jedynie dodatkowego ubezpieczenia NW. Szczegółowy harmonogram wyjazdów oraz dodatkowe informacje zostaną przekazane uczestnikom na kilka dni przed pierwszymi zajęciami. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZawojaRząd dofinansował naukę jazdy na nartach w Zawoi