Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 25 styczeń 2018 05:08

Zawoja. Rusza budowa kanalizacji w gminie (AKTUALIZACJA)

Więcej mieszkańców Zawoi i Skawicy  będzie mogło skorzystać z systemu oczyszczania ścieków.

-----------------------------

AKTUALIZACJA 25 styczeń 2018 - gmina podała harmonogram budowy sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Skawica – Gmina Zawoja:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

----------------------------------------------

Jak podają zawojscy urzędnicy, prace przy kanalizacji rozpoczęły się od Skawicy i będą stopniowo przechodziły „w górę”. Zakończenie inwestycji planowane jest na wrzesień 2018 roku.

Przypomnijmy, Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Budownictwa „Zawoja” sp. z o.o. otrzymało ponad 3,6 miliona zł dofinansowania na realizację projektu „Uporządkowanie gospodarki wodnokanalizacyjnej na terenie Gminy Zawoja– Etap II” w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020. Podpisanie umowy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej miało  miejsce 1 czerwca 2017 r. w Warszawie.

Przebieg planowanej kanalizacji w ramach projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodnokanalizacyjnej na terenie Gminy Zawoja – Etap II”.

 

Celem projektu jest zwiększenie liczby ludności korzystającej z ulepszonego systemu oczyszczania ścieków komunalnych na terenie gminy Zawoja. Planowany całkowity koszt realizacji inwestycji wynosi ponad 5,3 miliona złotych.  

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZawojaZawoja. Rusza budowa kanalizacji w gminie (AKTUALIZACJA)