Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 19 luty 2018 19:05

E-sportowe, trzydniowe granie w Zawoi

Napisane przez

Sala Babiogórskiego Centrum Kultury w miniony weekend gościła uczestników zawodów "Zawoja E-Sport Challenge vol. 2". Podczas trzech dni na scenie zaprezentowało się łącznie 8 drużyn i 5 zawodników indywidualnie.

Organizatorem turnieju było stowarzyszenie Lux Noctis. - Nie był to dla nas debiut przy organizacji tego typu imprezy z cyklu zwycięzca bierze wszystko - mówi Mateusz Bury.

Pierwsza część turnieju to indywidualne granie w Hearthstone, które było rozgrywane systemem szwajcarskim, aby wyłonić finałową 4 zawodników. Następnie wylosowana była drabinka turniejowa i rozgrywane mecze były do 2 wygranych. Kacper Wiecheć vs Filip Fujak, Mariusz Groń vs Michał BuryNiestety o pierwsze miejsce mogli walczyć tylko dwaj uczestnicy i byli to Michał Bury vs Filip Fujak. Zwyciężył ten drugi.

Zwłaszcza rywalizacja w Counter Strike: Global Offensive była bardzo wyrównana. Zawodnicy walczyli z całych sił, żeby wyeliminować przeciwników i jak najszybciej ugrać 16 rund dla siebie, tym samym wygrywając mapę. Finałowy mecz między drużynami H3X-GAMING i 50 TWARZY GRZYBIARZY był niesamowity. Pierwszą mapę zdominowała drużyna 50 TWARZY GRZYBIARZY. H3X-GAMING na drugiej mapie bardzo szybko odrobili straty, tym samym doprowadzając do remisu. Po bardzo wyrównanej rozgrywce na trzeciej mapie po zwycięstwo w całym turnieju sięgnęła drużyna H3X-GAMING.

 

 

Najlepsze drużyny nagrodzili m.in. wójt gminy Zawoja Marcin Pająk i wicestarosta suski Zbigniew Hutniczak. Do drużyny H3X-GAMING trafiły indywidualne nagrody, jak również efektowny, ufundowany przez suskie starostwo, puchar. - Będzie to tzw. puchar przechodni, który będzie trafiał do kolejnych zwycięzców zawodów. Zostaną na nim wyróżnieni z każdych zawodów - mówi Bury.

WYNIKI:

Hearthstone:

I miejsce - Filip Fujak

II miejsce - Michał Bury

III miejsce - Kacper Wiecheć

CS:GO

I miejsce - H3X-GAMING

II miejsce - 50 TWARZY GRZYBIARZY

III miejsce - KELME TEAM

 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZawojaE-sportowe, trzydniowe granie w Zawoi