Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
czwartek, 01 marzec 2018 21:07

Zawoja. Dachy ośrodków wczasowych zagrażają ludziom

Napisane przez

Mieszkańcy Zawoi skarżą się na właścicieli jednego z domów wypoczynkowych zlokalizowanych na terenie gminy. Podczas niedawnych wichur zerwany z niego dach mógł kogoś zranić.

Na potężny żywioł nie ma rady, ale można przynajmniej starać się zminimalizować jego skutki, tak jak robi to ogromna większość mieszkańców narażonych na działania wiatru rejonów, np. gminy Zawoja.

Niestety, nie wszyscy. A przynajmniej tak twierdzą niektórzy z tych, którzy poczuli się zagrożeni stanem pokrycia jednego z domów wczasowych. Jak relacjonowali, podczas wichur odrywały się wielkie płaty blachy, które mogły co najmniej kogoś zranić.

Interwencja w tej sprawie trafiła do władz gminy, której włodarze od razu wysłali specjalne pismo tej sprawie do właściciela ośrodka. Odpowiedź przyszła szybko.

- Dzwonił do mnie właściciel i mówił, że jak stopnieje śnieg, to będzie naprawiał blachę – poinformował portal sucha24.pl Marcin Pająk, wójt gminy Zawoja.

Galeria

asdasdasdasdas