Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 04 czerwiec 2018 11:25

Zawoja. Nakręcą filmy o tym, jak dbać o przedszkola

Napisane przez
Zawoja. Nakręcą filmy o tym, jak dbać o przedszkola pixabay.com

W gminie Zawoja rusza ogólnopolski konkurs skierowany do przedszkoli publicznych i niepublicznych „Dbaj o swoje przedszkole”.

- Poprzez konkurs chcielibyśmy zachęcić najmłodszych do pomocy rodzicom i opiekunom w codziennych porządkach. Dzieci, które sprzątają po sobie i pomagają w tej czynności rówieśnikom, charakteryzują się większą empatią, rozumieją potrzeby innych, dzięki czemu potrafią budować silne relacje międzyludzkie. Jeżeli pozwolimy im opowiedzieć, w jaki sposób utrzymują porządek w swoim przedszkolu, zmotywujemy je do dalszej pracy. Nareszcie będą mogły pochwalić się swoimi dokonaniami! – zachęcają urzędnicy z Zawoi.

Aby wziąć udział w konkursie, należy nagrać maksymalnie 90-sekundowy film z wypowiedziami dzieci o tym, jak dbają o porządek w swoim przedszkolu. Każdy uczestnik może wysłać maksymalnie jeden filmik. Gotowe nagranie należy umieścić na portalu YouTube.

Kolejny krok to wypełnienie formularza na stronie: https://www.swiatworkow.pl/konkurs/

SUMA NAGRÓD: 8000 zł.

Konkurs trwa do 6 czerwca 2018 roku. Regulamin dostępnym pod adresem: https://www.swiatworkow.pl/konkurs/regulamin/ 

 

Źródło: UG Zawoja

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZawojaZawoja. Nakręcą filmy o tym, jak dbać o przedszkola