Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 28 czerwiec 2018 06:33

PKL się bawi, ale nie w Zawoi

Polskie Koleje Linowe zapewniają, że tegoroczny sezon letni w Tatrach i Beskidach będzie pełen atrakcji. Niestety, nie pod Babią Górą.

Festiwal muzyczny Hej Fest, obchody 80-lecia Gubałówki, warsztaty edukacyjne – to tylko część wydarzeń, w których w te wakacje będą mogli uczestniczyć wszyscy goście górskich ośrodków PKL. Polskie Koleje Linowe są przygotowane na przyjęcie turystów – zapewniają przedstawiciele firmy w swoim komunikacie prasowym.

- Prowadzone przez PKL analizy rynku pokazują, że Polacy są coraz bardziej aktywni podczas urlopu i poszukują atrakcyjnych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Trendy pogodowe wskazują natomiast wyraźnie na wydłużanie się sezonu letniego w polskich górach. Chcemy sprostać tym wyzwaniom, dlatego intensywnie rozwijamy wakacyjną ofertę. Co sezon możemy zaproponować naszym gościom w każdym wieku coraz więcej sposobów na aktywny wypoczynek – mówi Patryk Białokozowicz z zarządu PKL.

W tym sezonie letnim bowiem w ośrodkach operatora turystycznego m.in. na zakopiańskiej Gubałówce, Jaworzynie Krynickiej i Górze Parkowej w Krynicy oraz na Palenicy w Szczawnicy nie zabraknie atrakcyjnych wydarzeń kulturalnych i muzycznych oraz rozrywki dla dzieci.

Niestety, na Mosornym Groniu w Zawoi nie będzie tak wesoło, jak w Zakopanem czy Krynicy...

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZawojaPKL się bawi, ale nie w Zawoi