Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 31 październik 2018 06:45

Obok szkoły w Zembrzycach powstał nowoczesny, ogólnodostępny plac zabaw

Oficjalnego otwarcia placu zabaw dokonali najmłodsi mieszkańcy wraz z wójtem gminy Zembrzyce – Łukaszem Palarskim, wiceprzewodniczącym Rady Gminy Zembrzyce – Grzegorzem Józefowskim i dyrektorem szkoły – Elżbietą Fidelus.

Po przecięciu wstęgi dzieci z radością rozbiegły się po dużym, kolorowym placu, by zapoznać się z jego atrakcjami. Plac zabaw wyposażony został w bezpieczne urządzenia zabawowo – sprawnościowe, pozwalające najmłodszym dzieciom na zabawę i aktywne spędzanie czasu z innymi dziećmi na wolnym powietrzu. Do placu zabaw prowadzi odremontowana droga o nawierzchni bitumicznej. Plac został oświetlony za pomocą autonomicznych lamp solarnych w ilości 4 szt.

Obiekt ten został zrealizowany dzięki pozyskanym na ten cel środkom z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie. Ostateczna wartość projektu wyniosła 357.693,05 zł. Gmina pozyskała środki unijne na ten cel w wysokości ok. 126.854,00 zł.

 

źródło: UG Zembrzyce

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzyceObok szkoły w Zembrzycach powstał nowoczesny, ogólnodostępny plac zabaw