Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 11 marzec 2019 08:22

Najpierw poczytać, potem pobiegać i pokopać piłkę

Najpierw poczytać, potem pobiegać i pokopać piłkę Łukasz Palarski

Wraz z nieuchronnym nadejściem wiosny trwają jednocześnie intensywne prace w zakresie otwarcia „Centrum Rekreacji i Wypoczynku”! Wraz z wejściem w życie "Regulaminu korzystania z obiektu" tj. z dniem 15.03.2019 pragniemy rozpocząć proces udostępniania obiektu - zapowiedział włodarz gminy Zembrzyce.

Jak dodał, już rozpoczęła funkcjonowanie czytelnia zlokalizowana na I piętrze w budynku Centrum czyli w „Pawilonie Sportowym”. Funkcjonuje również nowo wybudowany parking od strony boiska piłkarskiego.

- W drugiej połowie marca otworzymy obiekty rekreacyjne zewnętrzne: boisko piłkarskie ze sztuczną trawą, boisko wielofunkcyjne (koszykówka, tenis, siatkówka), boisko do badmintona, bieżnia rekreacyjna, ścieżka rekreacyjna, plac zabaw i siłownia zewnętrzna, wiaty biesiadne oraz plac widowiskowy street workout - zapowiada Łukasz Palarski. - Następnie rozpoczniemy rozruch Punktu Informacji Turystycznej wraz ze Świetlicą Rekreacyjną (m.in. bilard, cymbergaj, dart, piłkarzyki) zlokalizowaną na parterze. Na początku maja jeżeli pogoda pozwoli uruchomimy Tężnię Solankową. Z kolei możliwości nowo powstałej sceny wraz z placem widowiskowym poznamy wraz z pierwszymi wydarzeniami kulturalnymi organizowanymi na tym obiekcie.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzyceNajpierw poczytać, potem pobiegać i pokopać piłkę