Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 02 kwiecień 2019 07:34

Poradzą mieszkańcom jak być samodzielnym

Gmina Zembrzyce przystąpiła do realizacji projektu „Kompleksowa pomoc rodzinie” pozyskując w tym celu dofinansowanie ze środków otrzymanych od Wojewody Małopolskiego. 

Realizatorem projektu jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zembrzycach. Działania podejmowane w ramach projektu ukierunkowane są na rozwój i wzmocnienie aktywności i samodzielności życiowej osób i rodzin z terenu gminy.

- Dzięki realizacji projektu możliwe było zwiększenie dostępności pomocy w formie poradnictwa psychologicznego i terapeutycznego dla mieszkańców gminy, a także objęcie pracowników socjalnych superwizją – zgodnie z ustawowymi wymogami – poinformował Łukasz Palarski, wójt gminy Zembrzyce.

Źródło: UG Zembrzyce

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzycePoradzą mieszkańcom jak być samodzielnym