Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 18 kwiecień 2019 07:55

Spytają, czy w Zembrzycach potrzebny jest gaz?

Napisane przez
Spytają, czy w Zembrzycach potrzebny jest gaz? pixabay.com

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział w Krakowie, rozważa budowę i rozbudowę sieci gazowej na terenie gminy Zembrzyce.

W związku z powyższym Spółka zwraca się z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, która ma na celu poznanie zapotrzebowania na gaz ziemny. Ankiety zostaną wykorzystane przez PSG sp. z o.o. do celów związanych z analizą możliwości gazyfikacji Gminy Zembrzyce. Wypełnione i podpisane ankiety należy składać w PSG sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Krakowie ul. Gazowa 16, 30-060 Kraków, w nieprzekraczalnym terminie do 30 maja 2018 roku.

Szczegółowe informacje można uzyskać osobiście w Urzędzie Gminy Zembrzyce pokój nr 15 lub pod numerem tel. 33 8746 040 w. 107, 108.

źródło: UG Zembrzyce

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaZembrzyceSpytają, czy w Zembrzycach potrzebny jest gaz?