Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 12 sierpień 2019 06:48

Sukces młodych druhów z Zembrzyc

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP Zembrzyce - dwie drużyny chłopców i dziewcząt - wzięły udział w Mistrzostwach MDP w Sporcie Pożarniczym w miejscowości Kuków.

- Bardzo ale to bardzo nam miło ogłosić, że do serii finałowej zakwalifikowali się druhowie Kacper Sałapatek, Patryk Oleksy oraz Jan Szwajda, gdzie uzyskali jeszcze lepsze wyniki niż podczas pierwszego startu co w wyniku końcowym dało drużynie 1 miejsce w kategorii "Chłopcy – Gimnazjum – podali druhowie z Zembrzyc.

Dodatkowo Kacper Sałapatek został wyróżniony trzecim miejscem pod względem indywidualnego czasu wykonania ćwiczenia.

- Po raz kolejny potwierdzacie, że jesteście przyszłością tej jednostki i naszą dumą! – nie kryli zadowolenia starsi koledzy młodych, przyszłych pożarników.

źródło: OSP Zembrzyce

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzyceSukces młodych druhów z Zembrzyc