Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 16 grudzień 2019 08:37

Artyści apelują o pomoc dla OREW w Tarnawie

Napisane przez

Ważne postacie polskiej sceny muzycznej zachęcają do wpłacania datków na rozbudowę Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Tarnawie Górnej. W ostatnim czasie akcję wsparli Marek Piekarczyk i Magda Steczkowska. Piosenkarka zrobiła to z wdziękiem, któremu trudno się oprzeć.

 

OREW w Tarnawie Górnej to placówka, dzięki której niepełnosprawne intelektualnie dzieci i młodzież robią postępy, jakie nie śniły się ich rodzicom. Aby placówka mogła jeszcze lepiej służyć swoim wychowankom, a także poszerzyć ich grono, potrzebuje rozbudowy. Od miesięcy trwa zatem kampania poświęcona zbiórce pieniędzy na ten cel. Jej hasło przewodnie brzmi: „Ważna sprawa, rozbuduj OREW Tarnawa”.

Do tej pory już niejeden artysta zaangażował się w akcję. Ostatnio wsparła ją dwójka znanych wokalistów: Marek Piekarczyk i Magda Steczkowska. – Pomóżmy, bo to jest ośrodek dla dzieci niepełnosprawnych, który został wybudowany przez ich rodziców, darczyńców, przez ludzi dobrej woli, ale potrzebuje naszej pomocy, żeby mógł się utrzymać i rozwijać. Każda złotówka się liczy. Pamiętajcie – każda złotówka, naprawdę – zachęca do pomocy piosenkarka. Jej apelu nie sposób zignorować, tak jest poruszający, mimo swej prostoty. 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzyceArtyści apelują o pomoc dla OREW w Tarnawie