Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 13 styczeń 2020 08:26

Mieszkańcy gminy Zembrzyce mniej płacą za basen

Napisane przez
Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne pixabay.com

W 2020 roku Gmina Zembrzyce realizuje program „Razem spędzamy czas”, który promuje zdrowy stylu życia i wspieranie funkcji opiekuńczych rodziny poprzez wyjazdy na basen.

W ramach tego programu każdy mieszkaniec gminy Zembrzyce ma prawo korzystać z niższej o 4 zł opłaty za pobyt na basenie w Suchej Beskidzkiej. Warunkiem skorzystania ze zniżki jest okazanie dokumentu potwierdzającego fakt zameldowania na terenie Gminy Zembrzyce (np. dowód osobisty, lub legitymacja).

Na realizację programu w 2020 roku przeznaczono kwotę 17 000 zł. W 2019 roku w ramach tego programu wydano 3622 tańszych biletów i odpowiednio w 2018 roku wydano 4448 tańszych biletów.

- Zapraszamy mieszkańców do aktywnego spędzania czasu na Krytej Pływalni w Suchej Beskidzkiej - zachęcają zembrzyccy urzędnicy. 

 

źródło: UG Zembrzyce

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzyceMieszkańcy gminy Zembrzyce mniej płacą za basen