Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 15 styczeń 2020 06:54

Bezpłatne usługi rehabilitacyjne dla mieszkańców Gminy Zembrzyce w 2020 roku

Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne pixabay.com

Kolejny rok mieszkańcy gminy Zembrzyce mogą korzystać z bezpłatnych usług rehabilitacyjnych,  wykonywanych w Domu Wczasowo Rehabilitacyjnym w Zembrzycach,  prowadzonym przez Caritas Archidiecezji Krakowskiej. W 2020 roku władze gminy przyznały na realizację tego zadania dotację w wysokości 30 000 zł.

Usługi są świadczone w godzinach od 8:00 do 13:00. By skorzystać z tych świadczeń należy mieć skierowanie od lekarza i umówić się na termin.

Zakres świadczonych usług to różnorodne zabiegi dostosowane do indywidualnych schorzeń i potrzeb danego pacjenta, także z wykorzystaniem nowoczesnych technologii typu: lampa sollux, pole elektromagnetyczne, laser, jonoforeza, prądy diadynamiczne, TENS, prądy Trąberta, prądy Kotz’a, galwanizacja, masaż wirowy, masaż aguavibratorem, prądy interferencyjne, inhalacje, rotor kończyn górnych, cykloergometr rowerowy, elektrostymulacja przeciw bólowa.

Rehabilitacja wykonywana jest przez wykwalifikowany personel Caritas.

Jakość i dostępność usług sprawia, że cieszą się stale dużym zainteresowaniem.

 

źródło: UG Zembrzyce

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaZembrzyceBezpłatne usługi rehabilitacyjne dla mieszkańców Gminy Zembrzyce w 2020 roku